Príhovor prezidenta

Milí priatelia,

        Prvé slobodné kráľovské mesto na území Slovenska sa môže od septembra tohto roka okrem bohatých dejín, zachovej historickej architektúry či stále napredujúcej tradície automobilového priemyslu pýšiť aj novým golfovým areálom.

        Na okraji Trnavy, v dotyku rekreačnej oddychovej zóny uviedla naša spoločnosť Golf Trnava, s.r.o., do prevádzky odpalisko Driving Range Trnava.

        Na viac ako šiestich hektároch, obklopená pokojným prírodným prostredím, je priaznivcom golfu k dispozícii prestrešená T-Line široká 100 metrov a s dĺžkou presahujúcou 250 metrov. Golfistom slúži aj príjemná kaviarnička.

        Voľba Trnavy bola pre mňa a mojich partnerov jasná: sme Trnavčania, poznáme tu mnoho golfistov, ktorí za svojím milovaným športom musia cestovať.

        Dnes, vďaka otvoreniu Driving Range v lokalite Kočišské pri Kamennom mlyne, len asi 5 minút jazdy z centra, môžu trénovať odpaly, využívať Putting Green či Chipping Areu, takpovediac pod svojimi oknami.

        Jedným z našich prioritýnch cieľov je založiť v Trnave golfovú akadémiu, ktorá má podchytiť mladé talenty. Golf je šport, ktorý má na Slovensku budúcnosť a som presvedčený, že je tu veľký priestor, na jeho ďalší rozvoj. A práve mladí športovcvi sú tým správnym nástrojom, prostredníctvom ktorého sa môže naša krajina zviditeľniť vo svete. Nezabúdajme, že golf bude už o štyri roky v Rio de Janiero novým prírastkom v rodine olympijských športov.

        Preto my, gofoví nadšenci z Trnavy, veríme, že sa nám podarí v našom meste vychovať talenty, ktoré nás budú úspešne a dôstojne reprezentovať na ihriskách doma aj v zahraničí.

        Vážení priatelia, srdečne Vás pozývame do areálu Driving Range v Trnave a prajeme Vám veľa pekných chvíľ strávených pri tomto nádhernom športe.

 

Ing. Vladimír Pecho,

prezident Golf Trnava